DOLAR 32,4087 0.15%
EURO 34,5821 0.42%
ALTIN 2.447,980,40
BITCOIN %
İstanbul
17°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

adana haber - agrı haber - haber ajansı - akdag haber - akit tv haber - almanya haber - ana haber bülteni - news haber - ankara haber - arabistan haber - asayiş haber - spor haber - ataköy haber - avrupa gazetesi - avustralya haber - aybastı haber - azerbaycan haber - bağdat haber - bartın haber - başakşehir haber - basın bülten - batum haber - bayburt haber - beykent haber - bilişim haber - boomerang haber - çankırı haber - cnbc haber - cnn haber - dobra haber - doğuş gazetesi - dolunay haber - doruk haber - dünya haber merkezi - ermenistan haber - flash haber - fox haber - fox tv haber - fransa haber - gazete gündem - gaziantep haber - gaziantep haber - giresun haber - global bülten - gümüşhane haber - gümüşhane manşet/a> - gürcistan haber - haber28 haber - 365 haber - 365tv haber - haber60 haber - haber ajansı - haber aktif - best haber - birgün haber - objektif haber - haber özetleri - sizin haber - hakkari haber - hep haber - ığdır haber - ılgın haber - ingiltere haber - internet haber - iskenderun haber - istihbarat haber - kadının sesi haber - kanada haber - kanal24 haber - kanal7 haber - kanal a haber - kanal t haber - kapsam haber - karadeniz haber - karamürsel haber - kazakistan haber - kent haber - kıbrıs haber - kıbrıs tv haber - küçükçekmece haber - maçka haber - madtv haber - magazinpress haber - makedonia haber - malatya haber - megachannel haber - merkez ana haber - muş haber - olay tv haber - öncü haber - özbekistan haber - özgür haber - özlem haber - parti haber - pause haber - polis haber - samsun gazete haber - sandıklı haber - seçim haber - sendika haber - show haber - show tv haber - sivil haber - star tv haber - suriye haber - tatil haber - teşkilat haber - tokat gazete haber - trt1 haber - türkistan haber - tv5 haber - tvnet haber - ultra haber - ulusal bülten haber - ulusal kanal haber - vatan haber - uluslararası haber - yerel bülten haber - yeryüzü haber - zaman haber - adalet haber - adana gündem haber - alem haber - aliağa haber - amasya haber - anadolu manşet haber - ankara güncel haber - antalya haber - antep gazetesi haber - askeri haber - aydın haber - bağcılar haber - basın haber - beylikdüzü haber - beypazarı haber - beyşehir haber - bodrum haber - bomba haber - bozkır haber - cep haber - çeşme haber - denizli gündem haber - doğubeyazıt haber -elbistan haber - erzurum gündem haber - evrensel haber - evrim haber - gaziantep bülten haber - girişim haber - gölbaşı haber - 365 haber - 44 haber - 73 haber - 77 haber - aksiyon haber - arşiv haber - bir haber - channel haber - karadeniz haber - özet haber - port haber - sosyal haber - haber yazıyo - haber yelkeni - hemen haber - istanbul haber - istanbul son haber - kandıra haber - kars manşet haber - kayseri manşet haber - magazin tv haber - merzifon haber - nesil haber - news haber - onay haber - ordu manşet haber - şafak haber - samsun manşet haber - sarıyer haber - sarıyer son haber - sky haber - tarım haber - taşova haber - trabzon manşet haber - video haber - yükseliş haber - zafer haber - küre haber - haber - haber - anadolu haber - antakya haber - çarşamba haber - aksiyon haber - haber turu - ulusal haber - internet gazetesi haber - millet gazetesi haber" - moda haber -organik haber -smart haber -terme haber - zara haber
Trendyol Süper Lig ve 1. Lig’de 20. hafta maçları oynanacak
19 okunma

Trendyol Süper Lig ve 1. Lig’de 20. hafta maçları oynanacak

ABONE OL
27 Ocak 2024 00:00
Trendyol Süper Lig ve 1. Lig’de 20. hafta maçları oynanacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trendyol Süper Lig’de 23, Trendyol 1. Lig’de 20. hafta maçları oynanacak.

TFF 2. Lig’e 22, TFF 3. Lig’e ise 17. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde ise 18. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Trendyol Süper Lig

Yarın:

16.00 Corendon Alanyaspor-Siltaş Yapı Pendikspor (Alanya Oba)

19.00 Yukatel Adana Demirspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Adana)

28 Ocak Pazar:

13.00 TÜMOSAN Konyaspor-RAMS Başakşehir (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Çaykur Rizespor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 EMS Yapı Sivasspor-Beşiktaş (BG Grup 4 Eylül)

19.00 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

29 Ocak Pazartesi:

17.00 İstanbulspor-Yılport Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Mondihome Kayserispor-Bitexen Antalyaspor (RHG Enertürk Enerji)

20.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Papara Park)

20.00 Galatasaray-Gaziantep FK (RAMS Park)

Trendyol 1. Lig

Bugün:

20.00 Adanaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Adana)

Yarın:

13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)

16.00 Ahlatcı Çorum FK-Göztepe (Çorum Şehir)

19.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

28 Ocak Pazar:

13.30 Bodrum FK-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)

13.30 Teksüt Bandırmaspor-Bitexen Giresunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ümraniyespor-Sakaryaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Altay-Kocaelispor (Alsancak Mustafa Denizli)

29 Ocak Pazartesi:

20.00 ASTOR Enerji Şanlıurfaspor-Boluspor (11 Nisan)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

14.00 Altınordu-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.00 Nazilli Belediyespor-Ankara Demirspor (Nazilli)

14.00 Ankaraspor-Bursaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Karacabey Belediyespor-Bucaspor 1928 (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Adıyaman FK (Mersin)

14.00 Vefa Group Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor-Kırşehir Futbol SK (Diyarbakır)

14.00 Hes İlaç Afyonspor-Kırklarelispor (Zafer)

14.00 Esenler Erokspor-Zonguldak Kömürspor (Esenler Erokspor)

Kırmızı Grup:

Yarın:

14.00 İskenderunspor-Uşakspor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Belediye Derincespor (Dağılgan)

14.00 Düzce Cam Düzcespor-Amed Sportif Faaliyetler (Düzce Şehir)

14.00 Sarıyer-Karaman FK (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Denizlispor-Isparta 32 Spor (Denizli Atatürk)

14.00 Menemen FK-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor (Menemen İlçe)

14.00 Somaspor-Etimesgut Belediyespor (Soma Atatürk)

14.00 Alagöz Holding Iğdır FK-Anagold 24Erzincanspor (Iğdır Şehir)

14.00 GMG Kastamonuspor-Fethiyespor (Gazi)

TFF 3. Lig

1. Grup:

28 Ocak Pazar:

14.00 Malatya Arguvan SK-Küçükçekmece Sinop SK (Arguvan İlçe)

14.00 Kırıkkalegücü Futbol SK-Kepezspor (Başpınar)

14.00 Aliağa Futbol-Edirnespor (Aliağa Atatürk)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-İnegöl Kafkas SK (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Karabük İdmanyurdu (Bergama 14 Eylül)

14.00 Mardin 1969 Spor-Talasgücü Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-52 Orduspor FK (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

2. Grup:

28 Ocak Pazar:

14.00 Hacettepe 1945 SK-Efeler 09 Spor FK (Aktepe)

14.00 TPAO Batman Petrolspor-Ergene Velimeşespor (Batman)

14.00 Turgutluspor-Silifke Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Pazarspor-3Gen Holding Elazığspor (Pazar İlçe)

14.00 Amasyaspor FK-Karşıyaka (12 Haziran)

14.00 Amber Çay Eynesil Belediyespor-Anadolu Üniversitesi (Eynesil İlçe)

14.00 Sapanca Gençlikspor-Kelkit Hürriyet SK (Sapanca Atatürk)

3. Grup:

28 Ocak Pazar:

14.00 Fatsa Belediyespor-Osmaniyespor FK (Fatsa İlçe)

14.00 Onvo Ağrı 1970 SK-Akhisarspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Kuşadasıspor-Belediye Kütahyaspor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Silivrispor (Darıca İlçe)

14.00 Merkür Jet Erbaaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Erbaa İlçe)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bayburt Özel İdare (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Bornova 1877 Sportif Yatırımlar-Karaköprü Belediyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

4. Grup:

Yarın:

14.00 Orduspor 1967-Güneş Holding Çankaya SK (Yeni Ordu)

28 Ocak Pazar:

14.00 İdaş Çatalcaspor-Balıkesirspor (Çatalca İzzettin)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Sultanbeyli Belediyespor (Kurtalan İlçe)

14.00 Armoni Alanya Kestelspor-Sebat Gençlikspor (Alanya Milli Egemenlik)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Bitexen Adana 1954 (Muş Şehir)

14.00 23 Elazığ FK-Tokat Belediye Plevnespor (Elazığ Doğukent)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Bergama Sportif Faaliyetler (Nevşehir Gazi)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

28 Ocak Pazar:

12.00 Fatih Vatanspor-Beşiktaş JK United Payment (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Ataşehir Belediyespor (Zeytinköy 2 Nolu Saha)

12.00 Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor-Hakkarigücü (Mehmet Hayri Özkeçeci)

13.15 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Şehit Vefa Karakurdu)

14.00 Wulfz Fatih Karagümrük-Amed Sportif Faaliyetler (Vefa)

14.00 ALG Spor-Trabzonspor (Batur)

15.00 Beylerbeyi SK-Galatasaray (Beylerbeyi 75. Yıl)

29 Ocak Pazartesi:

17.30 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Fenerbahçe Petrol Ofisi (Osmanlı)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
deneme bonusudedektifdeneme bonusu veren sitelerfixbetfixbetantalya escortmatadorbethukuk forumDijital Pazarlama Ajansıescort gazianteponline itibarescort gaziantephaberankara laptop alım satımistanbul evden eve nakliyat